Neden Tangoist Dans Okulu?

Tangoist 2001 yılından beri biriktirdiği tecrübesini bir eğitim sistematiğine dönüştürerek, bünyesindeki öğrencilere sunmaktadır. Tango dansını öğrenirken doğru başlangıç her şeyden önemlidir. Bir yol haritanızın olması, okulunuzun müfredatının olması ve hatta doğru şekillendirilmiş olması tango hareketlerinin ve dinamiklerinin vücudunuza doğru oturmasını sağlayacak, bu da zaman kaybetmenizin önüne geçecektir.

Tangoist Dans Okulu’nda derslere partnersiz katılım sağlanabilmektedir. Derslerdeki kadın erkek dengesi tarafımızca daha ileri seviyelerden veya asistanlarımızdan yardımcı çağırılarak kurulmaktadır. Peki diyelim ki derse gelemeyecek arkadaşlarınız olacak, biz gün içinde sınıfın yoklamasını alarak derslere katılım durumunu öğreniyor ve kadın erkek dengesini kuruyoruz. Bu da dersleri uzman kadromuz eşliğinde ve gözetiminde alarak, tangonun dinamiklerini keyifle öğrenmenizi sağlıyor.

17:00-21:00 arasında Pazar günler gerçekleşen Tangoist Pratik’te, pratik süresi boyunca eğitmen kadromuz sorularınızı cevaplandırmak, kendinizi geliştirmenizde bir rehber olmak için pratiklerde bulunmaktadır. Derslerde öğrendiğiniz figürleri ve dinamikleri uygulayabilmeniz, yeni bilgiler kazanmanız ve kendinizi geliştirmeniz için pratik yapmak tangonun olmazsa olmazıdır. Bunun yanında, mental pratik yapan öğrenciler yetiştirmek de okulumuzun başka bir özelliğidir.

Her Cuma stüdyomuzun tarihi dokusundaki özel ambiyansında düzenlediğimiz milongalar -tango geceleri- ile hem diğer sınıflardaki öğrencilerle hem de o gün milongamıza katılan yerli ve yabancı sosyal dansçılar ile dans etme ve sosyalleşme imkanı bulacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir